Іспанці за бортом: огляд перших матчів-відповідей 1/4 Ліги чемпіонів

Ламін Ямал (ліворуч) з «Барселони» проти Кіліана Мбаппе з ПСЖ у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів у Барселоні, 16 квітня 2024 р.

У лазареті «Барселони» — Гаві й Алекс Бальде. Серхі Роберто і Крістенсен також не допомогли через перебір жовтих карток.

Єдиним відсутнім гравцем у складі ПСЖ був Кімпембе: французький захисник травмував ахілл і не грає з лютого минулого року.

У стартовому складі «Барси» вийшли: Тер Штеген, Кунде, Араухо, Кубарсі, Канселу, Френкі де Йонг, Педрі, Гюндоган, Ламін Ямал, Рафінья та Левандовський.

У ПСЖ: Доннарумма, Маркіньос, Лукас Ернандес, Нуну Мендес, Заїр-Емері, Вітінья, Руїс, Дембеле, Баркола та Мбаппе.

Парижани розпочали матч з тотального пресингу й контролю м’яча. Однак перша атака «Барселони» на 12-й хвилині відразу вилилася в гол. Араухо перевів управо на Ямала, той чудово обіграв Мендеша, змістився до центру штрафного й віддав передачу на Рафінью, який лівим коліном пробив у ворота Доннаруми — 1:0.

«Барселона» почулася впевненіше й узялася пресингувати суперника.

Однак казка для каталонців закінчилася на 29-й хвилині: Баркола вийшов у контратаку, Араухо не встигав якісно зупинити француза, тож збив його перед власним штрафним. Арбітр без вагань показав захисникові «Барселони» червоне світло та призначив стандарт. «Барса» залишилася в меншості.

Тренерський штаб «синьо-гранатових» одразу виконав вимушену заміну: замість молодого Ламіна на поле вийшов Іньїго Мартінес.

На 40-й хвилині Баркола подав з лівого флангу, Мбаппе не встиг, але на допомогу йому кинувся Дембеле: пробив під перекладину й зрівняв рахунок — 1:1.

Гравець ПСЖ Усман Дембеле (третій праворуч) забиває гол (1:1) у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів УЄФА в Барселоні, 16 квітня 2024

Циганков поза заявкою, гол Довбика і травма Яремчука: українці в 31-му турі Ла Ліги

Після перерви небезпечного удару у ворота «Барселони» завдав Хакімі, його удар чудом парирував Тер Штеген.

На 54-й хвилині ПСЖ розіграв кутовий, Хакімі спокійно відпасував на Вітіньйо, який здалеку пробив у лівий кут воріт Тер Штегена — 1:2.

«Барселона» відразу відповіла атакою: Гюндоган отримав м’яч у штрафному майданчику і дивом не влучив.

На 57-й хвилині арбітр показав ще одну червону картку — тренерові «Барси»: через емоції він ударив ногою борд Ліги чемпіонів.

Ігровий момент матчу чвертьфіналу Ліги чемпіонів УЄФА в Барселоні, 16 квітня 2024

На 59-й хвилині рефері призначив пенальті у ворота «Барселони»: Канселу дуже небезпечним підкатом у власному штрафному намагався перервати довгу передачу Дембеле, арбітр миттю зафіксував порушення правил. Мбаппе впевнено пробив пенальті — 1:3.

Цього вечора арбітр був безжалісним і на 65-й хвилині показав ще одне вилучення, цього разу для тренера воротарів «Барселони».

На 89-й ПСЖ вийшов у контратаку, Мбаппе пробив, Тер Штеген відбив, далі головою відпрацював Вітінья, ще один відскок, Кунде намагався винести м’яч з власного штрафного, той рикошетом потрапив знову до Мбаппе, француз не помилився з другим шансом — 1:4.

48-й гол Мбаппе в Лізі чемпіонів зрівняв його в списку бомбардирів з Шевченком та Ібрагімовичем.

Новости
Політолог звернув увагу на амбіції та автопарк судді Марини Борсук
02.05.2024

02.05.2024

Корупція під час війни не знає меж: у Фастові мерія за 10 днів провела “надзвуковий” тендер на 200 млн гривень
19.04.2024

Російський слід Арсена Жумадинова: дружина росіянка, брат - російський бізнесмен, відвідування Криму. Корупція та злочини гендиректора «Державного оператору тилу»