Згадаймо хвилиною мовчання Романа Терещенка, який загинув, боронячи Іванівське під Бахмутом від окупантів

Кожен день о 9 годині ранку ми вшановуємо хвилиною мовчання всіх, чиє життя забрала російсько-українська війна. Роман Терещенко один із них. Під час активних бойових дій з Росією він приєднався до лав Збройних Сил України та брав участь у боях за Іванівське під Бахмутом.

Про смерть Романа Терещенка повідомили в Котелевській громаді Полтавської області.

Роман Терещенко народився 9 вересня 1991 року в селищі Котельва. Після закінчення місцевої гімназії він навчався у Полтавському професійно-технічному училищі №10, де отримав спеціальність електромеханіка. Після навчання він повернувся додому, щоб працювати.

"Він працював у різних сферах - на виробничих об’єктах агрофірми ‘Маяк’, був оператором комп’ютерного набору у Котелевській центральній бібліотеці, займався ремонтом телефонів та телевізорів, працював у деревообробному цеху", - розповіли у прес-службі Котелевської громади.

Після початку повномасштабної атаки російських окупантів на Україну Роман долучився до Збройних Сил України та захищав свою країну від загарбників як навідник у десантно-штурмовому батальйоні.

28 лютого 2024 року він загинув під час виконання бойового завдання неподалік від села Іванівське у Бахмутському районі.

"Роман був спокійним, збалансованим, працьовитим та дуже порядним і відповідальним, незважаючи на всі труднощі свого життя. Він втратив батьків у ранньому віці, і його сестра Ольга та племінник Ярослав, яких він вважав своїми рідними, були для нього надзвичайно важливими", - описали представники громади захисника.

Світла пам’ять герою.

Новости
Крали, крадемо і будемо красти! Чи є в когось інші думки …?
14.05.2024

Політолог звернув увагу на амбіції та автопарк судді Марини Борсук
02.05.2024

Політолог звернув увагу на амбіції та автопарк судді Марини Борсук
02.05.2024

Корупція під час війни не знає меж: у Фастові мерія за 10 днів провела “надзвуковий” тендер на 200 млн гривень
19.04.2024

Російський слід Арсена Жумадинова: дружина росіянка, брат - російський бізнесмен, відвідування Криму. Корупція та злочини гендиректора «Державного оператору тилу»
18.04.2024

Командувачем ОК "Південь" став бригадний генерал Шаповалов
16.04.2024

Британія подумує надати свою новітню лазерну зброю Україні
12.04.2024

Киян та мешканців області попередили про надзвичайний рівень пожежної небезпеки
11.04.2024

Киян та мешканців області попередили про надзвичайний рівень пожежної небезпеки
11.04.2024

Швейцарія приєднається до проєкту спільної європейської ППО "Небесний щит"
10.04.2024