"Скільки ж ностальгії та добра": українці та іноземці в захваті від кліпу KALUSH на пісню Скрябіна "То є Львів"

Читать на русском

"Скільки ж ностальгії та добра": українці та іноземці в захваті від кліпу KALUSH на пісню Скрябіна "То є Львів"

Гурт KALUSH вразив українців новою версією хіта легендарного виконавця Кузьми Скрябіна "То є Львів". Артисти зняли затишний кліп та додали нового звучання вже знайомій багатьом пісні.

Результат оцінили далеко за межами України. Під кліпом на YouTube зібралося кілька сотень українськомовних та англомовних повідомлень.

"То є Львів" стала лише першою піснею нового міні-альбома артистів, в якому вони представлять й інші подібні дуети. Реліз запланований на 3 листопада цього року.

"Пам’ятаю, що я ці пісні дуже давно слухав. Вони такі душевні й були справжніми хітами, а зараз молоде покоління, ймовірно, їх навіть й не знає. Тому ми захотіли надати нове дихання цим легендарним пісням і зробити так, щоб про них не лише всі згадали, а щоб вони були на слуху, як у старшого покоління, так і у нового", – сказав Олег Псюк, фронтмен KALUSH.

Слухачі оцінили не лише нове звучання, а й неймовірно світлий та затишний кліп, знятий у Львові. Головним героєм відео став почесний громадянин міста Лева Ілько Лемко – письменник, історик та музикант.

 queiueiqutirkant

В коментарях відгукнулися українці та іноземці, які високо оцінили нову роботу KALUSH. Від неї, зі слів фанатів, віє добром і ностальгією.

"Скільки ж ностальгії, комфорту та доброти у цій пісні", "Дуже душевно! Львів – це душа нашої країни", "Чудова пісня, а відео дійсно допомагає нам, не україномовним, відчути історію", "Класне звучання, чудова картинка", "Я не розумію мови, але відчуваю щось тепле у пісні. Після цього важкого часу я хочу поїхати до Львова", "Одна з найкрасивіших пісень від вас", – йдеться у повідомленнях.