Лінза-перископ TARAC для розширення можливостей збройових прицілів

Компанія TacomHQ створила принципово новий тип аксесуарів під назвою TARAC (target acquisition), за допомогою яких можна розширити можливості збройових прицілів.

Прилад має вигляд лінзи, що зміщує зображення вгору. Головне призначення цього аксесуара – коригування так званого нуля прицілу для стрільби на більш далекі відстані. Кожна з лінз має певний рівень зсування (вимірюється у кутових хвилинах), завдяки чому стрілець може використовувати їх, не змінюючи налаштування прицілу.

<!----> Prototype Charlie TARAC 100yrd Image Shift Demo

Серія TARAC складається з трьох типів аксесуарів: Alpha, Bravo та Charlie. Лінзи Alpha і Bravo призначені для стрільби на середні дистанції і можуть зацікавити мисливців та спортсменів.

Alpha – це складана лінза, яку можна закріпити на планці Пікатінні перед коліматорним або оптичним прицілом. При його використанні нуль прицілу зміщується з позначки 50 м на 500 м.

Bravo має ті самі параметрами, що й Alpha, але відрізняється способом кріплення – магнітний фіксатор для установки на оптичний приціл і затискач на планку Пікатінні.

Charlie виконаний у вигляді перископа, зміщує нуль прицілу від 30 до 120 кутових хвилин і кріпиться на видошукач оптичного прицілу. В описанні Charlie вказано, що він знадобиться для стрільби на наддалекі відстані, а також його можна використовувати з оптичними прицілами, що встановлені на великокаліберні кулемети для ведення вогню на далекі дистанції.

<!----> TACOMHQ Bravo TARAC at 100, 500, 1,000, and 1,316 yrds with ARs and a TRG

У технічному описанні аксесуарів TARAC також зауважено, що вони не спотворюють і не затінюють зображення, а лише переносять нульову точку на задану позначку. На сьогодні Alpha, Bravo та Charlie перебувають на стадії повнофункціональних прототипів, але виробник поки не повідомляє, коли буде налагоджено їхнє серійне виробництво і за якою ціною вони надійдуть на ринок.

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены


Загрузка...

СМАРТ-БЛОГИ