Злочин СБУ: спецслужбовці незаконно обшукали та пограбували бізнесмена (відео)

Під час війни правоохоронні органи та спецслужби активно викривають та нейтралізують ворога на нашій території. Але що ж стосується їхніх прямих професійних обов’язків - чи не зловживають вони своїми повноваженнями? Багато хто пам’ятає скандал з ексдепутатом Костянтином Каспровим - його звинуватили  в невиконанні обов’язків перед країною та приховуванні від СБУ.  То ж що він зробив насправді та чому ховався від правоохоронців?

Журналісти Kyiv City News розбиралися в скандалі між правоохоронними органами та Костянтином Каспровим.

Як відомо, з початку війни більшість логістичних зв’язків в Україні було порушено, але деякі компанії налагодили свої нові маршрути. Так само і Каспров один із перших запустив діяльність своєї компанії на експорт.

Як зазначив сам бізнесмен, він планував налагодити роботу компанії щодо перевалки сонячної олії в Хмельницькій області.

Для цього Каспров відправився на Хмельниччину та зупинився в готелі "Best". Він мав чималу суму грошей. Через декілька днів до його номера із перевіркою увірвалися правоохоронці.

Готельний номер та його власну автівку "перевернули з ніг на голову". Ймовірно поліціянти шукали гроші.

Такі дії правоохоронних органів - незаконні, бо в них не було дозволу на обшук приміщення та автівки.  Крім того, для обшуку також мало бути відкрито кримінальне провадження. Але і цього не було зроблено.

Каспров стверджує, що одним обшуком правоохоронці не обійшлися. На нього лаялися нецензурною лексикою, принижували та били. Це підтверджують відео з камер готелю, які журналістам вдалося отримати.

За те, щоб завершити обшук, правоохоронці вимагали 15 тисяч доларів, які потім отримали.

Крім того, один із спецслужбовців також викрав із карману верхнього одягу Каспрова гроші. За словами бізнесмена, там було 3 тисячі доларів. Цей момент також попав на відео.