Фільм про Голодомор «Ціна правди» очолив найвищі рейтинги у Франції

Фільм, створений всесвітньо відомою Агнешкою Голланд, спочатку не хотів брати жоден французький дистриб’ютор — Фільм про Голодомор «Ціна правди» очолив найвищі рейтинги у Франції
Фільм, створений всесвітньо відомою Агнешкою Голланд, спочатку не хотів брати жоден французький дистриб’ютор


Кінострічку у Франції переклали як «Тінь Сталіна»

Об этом сообщает Московский репортер


Фільм про Голодомор польської режисерки Агнєшки Голланд «Ціна правди», який у французькому кінопрокаті отримав назву «Тінь Сталіна» очолив найвищі рейтинги у Франції наприкінці червня. Про це повідомляє Центр Анни Київської у Франції.


«Як цікаво грається з нами історія. Фільм про Голодомор, який у Франції переклали як «Тінь Сталіна», створений всесвітньо відомою Агнешкою Голланд, спочатку не хотів брати жоден французький дистриб’ютор. Чому? Фільм мав вийти в березні 2020 року, але у процес втрутився Covid. Весь Париж обвішали афішами. Агнешка не могла прийти на презентацію свого фільму, хоча вона мешкає в Парижі. Все зачинено, в тому числі кінотеатри, обвішані афішами стрічки», — йдеться у дописі Центру Анни Київської, який поширив і Національний музей Голодомору-геноциду.


За словами українців Центру, три місяці французи дивилися на ці афіші і запитували себе: що це за фільм?


І вже у вівторок, 22 червня, стрічка вийшла у 250 залах!


У Центрі Анни Київської пояснюють успіх стрічки «Тінь Сталіна» наступним чином: «Вона отримала найдовшу рекламну кампанію в історії кіно у Франції. І тепер фільм очолив найвищі французькі рейтинги! Правда має дивний стиль торжествувати».


Як повідомлялося, в Україні фільм польської режисерки Агнєшки Голланд «Ціна правди» презентували у листопаді 2019 року.


Стрічка розповідає історію про валлійського журналіста Гарета Джонса, який приїздив до Радянського Союзу та на власні очі бачив Голодомор.


Світова прем’єра фільму відбулася на Берлінале-2019. Бюджет фільму — 8,3 млн євро.


Фільм «Ціна правди» заснований на реальних подіях. Джонс кілька разів відвідував СРСР на початку 1930-х років, коли тривала політика форсованої колективізації. Після повернення на Захід Гарет Джонс у серії статей для газет Manchester Guardian і The New York American описав усі подробиці масових смертей від сталінського штучного голоду в Україні. Він був одним із перших, хто розповів про штучний голод у західній пресі.


Читайте також:

  • «Ціна правди» Ґарета Джонса. Реальна історія про Голодомор та вбивчу силу радянських фейків


Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/society/film-pro-golodomor-cina-pravdi-ocholiv-nayvishchi-reytingi-u-franciji-690078.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены


Загрузка...

СМАРТ-БЛОГИ