Рада закликала ПАРЄ не визнавати членів делегації Росії, яких “обрали” у Криму


Верховна Рада України закликала Парламентську асамблею Ради Європи на січневій сесії не підтримувати членів делегації Російської Федерації, які були обрані на незаконних місцевих виборах у Криму 8 вересня

Про це йдеться в ухваленій парламентом заяві про невизнання легітимності так званих місцевих виборів в Автономній Республіці Крим і місті Севастополі. Об этом сообщает youngukraine.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Закликаємо членів Парламентської асамблеї Ради Європи засудити під час чергової жовтневої сесії ПАРЄ 2019 року проведення незаконних виборів на території тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим і м. Севастополь (Україна), утриматися у рамках січневої сесії ПАРЄ 2020 року від підтримки повноважень членів парламентської делегації РФ, які були обрані голосами мешканців тимчасово окупованого Криму в ході незаконних виборів, та перебувають під санкціями Європейського Союзу”, — наголошується в документі.

  • Нагадаємо, 11 вересня Верховна рада України підтримала за основу та в цілому проект постанови №2119 "Про заяву Верховної ради України про невизнання легітимності так званих місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях України — Автономна Республіка Крим та м. Севастополь".

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/09/11/rada_zaklykala_parye_ne_vyznavaty_chleniv_delegaciyi_rosiyi_yakykh_obraly_u_krymu”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены


Загрузка...

СМАРТ-БЛОГИ