Податкова міліція Сумщини ліквідувала конвертаційний центр

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області ліквідували конвертаційний центр з обсягом операцій понад 60 млн. гривень. Об этом сообщает ura-daily.in.ua со ссылкой на СМИ.

У рамках розслідування кримінального провадження за ст.ст. 205, 191 КК України встановлені мешканці Сум, які надавали підприємствам реального сектору економіки Сумської області послуги з незаконного формування податкового кредиту, мінімізації податкових зобовязань та переведення безготівкових коштів у готівку.

Для здійснення протиправної діяльності організатори конвертаційного центру зареєстрували і придбали низку фіктивних та транзитних підприємств у Києві та Сумській області. На рахунки цих підприємств бізнес реального сектору економіки переводив безготівкові кошти у якості оплати за нібито придбані товари, роботи та послуги. У подальшому незаконно проконвертована готівка (за винятком 10-12%, яка слугувала «винагородою» за надання незаконних послуг) передавалася клієнтам.

За результатами обшуків на підставі ухвал суду за адресами знаходження «тіньового» офісного приміщення, що використовувався учасниками конвертаційного центру, а також за місцем мешкання фігурантів виявлено та вилучено докази протиправної діяльності. Це — 27 печаток підконтрольних субєктів господарювання, документи бухгалтерського та податкового обліку, чорнові записи, мобільні телефони, носії електронної інформації.
Слідчі дії тривають.

Прес-служба ГУ ДФС у Сумській області


Джерело статті: “http://regionews.sumy.ua/?q=node/95357”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены


Загрузка...

СМАРТ-БЛОГИ