Глава УГКЦ Святослав вважає об’єднання з ПЦУ «гарною перспективою»

«Весь християнський світ, зокрема, католицька і православна спільноти, шукають шляхи до єдності. Насамперед, мова йде про євхаристійне спілкування», — сказав голова УГКЦ Святослав (Шевчук)


Голова УГКЦ підкреслив, що мова не йде про відновлення якихось структур або перепідпорядкування однієї церкви іншій Об этом сообщает kri.in.ua со ссылкой на СМИ.Предстоятель Української греко-католицької церкви (УГКЦ) Святослав (Шевчук) заявив, що не вважає утопічною перспективу єднання між УГКЦ та Православною церквою України (ПЦУ). Про це повідомляє департамент інформації УГКЦ.


Голова УГКЦ вважає об’єднання ПЦУ і греко-католицької церкви «гарною перспективою».


«Навпаки, це гарна, радісна перспектива. Тому що весь християнський світ, зокрема, католицька і православна спільноти, шукають шляхи до єдності. На вселенському рівні відбувається діалог, щоб цю єдність відновити. Насамперед, мова йде про євхаристійне спілкування», — сказав він, підкресливши, що мова не йде про відновлення якихось структур або перепідпорядкування однієї церкви іншій.


Глав УГКЦ Святослав зазначив, що вже є кілька рівнів співробітництва, про які вони домовилися з предстоятелем ПЦУ митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм.


«Ми хочемо разом дослідити загальну спадщину Київського християнства. Тому що так історично склалося, що греко-католицька церква часто в історії потрапляла під західні впливи, зокрема, Латинської церкви», — зазначив предстоятель УГКЦ.


Голова УГКЦ висловив думку, що обом церквам потрібно шукати, а що ж Київського в їх сьогоденні.


Нагадаємо, предстоятель Української греко-католицької церкви Святослав назвав Об’єднавчий собор важливим, історичним моментом в історії України.Додайте «ГЛАВКОМ» в свої обрані джерела ⟶

Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/culture/glava-ugkc-svyatoslav-vvazhaje-objednannya-z-pcu-garnoyu-perspektivoyu-559278.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены


Загрузка...

СМАРТ-БЛОГИ