В.о. мера Житомира – латентний регіонал?

 

"Батьківщина" кинула в.о. міського голови Житомира Любов Цимбалюк і примкнула до проекту Партії Регіонів "Наш край".  В Житомирі склалась унікальна ситуація: діючий керівник міста – в.о. міського голови Любов Цимбалюк, ніяк не може визначитись у який політичний колір пофарбуватись перед виборами. Якщо з більшістю претендентів все зрозуміло, то Любов Володимирівна, як мавпа з окулярами – все міряє та міряє. І партію Ляшка приміряла, і «Батьківщину». Але у «Батьківщині» вирішили висунути свого місцевого партійного лідера Чубатенка. Тому «тьотя Люба» змушена шукати іншу тусовку. І знайшла.

 

Вибір, який зробила Любов Цимбалюк, здивує навіть її заклятих противників – в.о. міського голови примудрилась вляпатись в проект Партії Регіонів і буде боротись за крісло мера міста від новоствореної партії «Наш край». Офіційної заяви ще не було, але лідер цього політичного проекту – екс-регіонал Антон Кіссе днями, коли коментував новину про те, що до їхньої партії приєднались 9 міських голів, обмовився, що тривають переговори керівником Житомира, яка, швидше за все, стане десятим членом цієї компанії.

Прикметно, що майже одночасно в Житомирі з’явились борди партії «Наш край», яка хоч і подається як «нова політична сила», але і графічний стиль, і біографія її лідерів видають регіоналівську сутність.

Хтось скаже «Не може бути! Цимбалюк же була в «Батьківщині»! Але навіть курка, загнана в глухий кут, змушена буде або навчитись літати, або померти безславно і стати шніцелем. А відійти від владного корита пані Цимбалюк не хоче, тому й змушена прогнутись під таких діячів як Антон Кіссе (член ПР до 2014 року), Олександр Фельдман (теж, між іншим, колишній БЮТівець, який у 2011 році переметнувся у ПР), Юрій Гранатуров (як і решта, член ПР до 2014 року).

Єдиною надією Цимбалюк є те, що необізнані мешканці Житомира не пов’яжуть партію «Наш край» з Патрією Регіонів. Інакше на «тьоту Любу» чекає подорож у політичне небуття.

І наостанок (для інформаії): колишні регіонали наплодили аж чотири політичні сили, які підуть на вибори. Це «Опозщиійний блок», про який всім все зрозуміло, і ще три «приховані» партійні проекти регіоналів – «Наш край», «Відродження» та «Воля народу».

ОРД

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены


Загрузка...

МАФИЯ АПК http://apkmafia.net - сайт о сельськохозяйственной мафии Украины во главе с Николаем Присяжнюком

МАФИЯ АПК http://apkmafia.net - сайт о сельськохозяйственной мафии Украины во главе с Николаем Присяжнюком
Горе-министр Агропромышленного Комплекса Украины Николай Присяжнюк войдет в историю нашей страны как самый бездарный и ничтожный государственный чиновник об этом наш сайт МАФИЯ АПК http://apkmafia.net и будет рассказывать народу Украины. Присяжнюк как никто раньше сумел в корне уничтожить самые огромные отрасли народного хозяйства, при этом доводя жителей страны практически до голодовки, только ради того, чтобы никто не смог конкурировать с его личным бизнесом.
Присяжнюк уже который год подряд дает урожаю сгнивать на элеваторах. Экспорт мог бы составлять более 30 млн. тон зерна, а вместо этого мы экспортируем в три раза меньше. Колоссальные потери несут все, кроме уважаемого МинАПК. Под его руководством в нынешней Украине продавать зерно могут только избранные кореша Присяжнюка. Среди нет всем известный Ахметов, с которым министр АПК дерибанят выручку на двоих.
Как никогда процветает присяжнюковский бизнес, - «ХлебИнвестбуд" — зеленый свет ему дают и АПК, и фитосанитарная служба страны, которой руководит родственичек Николая Присяжнюка — Вадим Симонов, эти и другие факты, а также ексклюзивные журналистские расследования Вы сможете прочитать на сайте МАФИЯ АПК http://apkmafia.net.
“Сельский” министр настолько замордовал Агропромышленный Комплекс Украины, что шансы на его восстановление просто никчемны.
Вместо того, чтобы возрождать, им же убитое животноводство, Присяжнюк прилаживает все усилия, чтобы упаковать Украину гнилым импортным мясом. Он настолько уверен в своей неприкосновенности, что не боясь, в открытую, травит наших людей некачественными продуктами.
Для своего обогащения Присяжнюк готов на все, даже оставить страну погибать голодной смертью, сайт МАФИЯ АПК http://apkmafia.net не даст им этого сделать. ОПГ Присяжнюка в отставку - вот наш девиз!


СМАРТ-БЛОГИ