Кабмін змінив умови поділу зон епідемнебезпеки 

Кабінет міністрів України змінив умови поділу зон епідемнебезпеки при адаптивному карантині. Тепер до включення міста в “червону зону” будуть підключати регіональні комісії на місці.

знімок екрану
Денис Шмигаль Фото: Скріншот трансляції засідання уряду

Про це пише

Об этом сообщает Русский слон

Рішення про "червону зону" карантину буде прийматись спільно державною та регіональною комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у разі завантаженості більше 75% ліжок у лікарнях протягом 5 днів підряд, перевищення середнього рівня захворюваності випадків на 100 тисяч населення за 15 днів більше, ніж у 5 разів.

Посилення карантину в "червоних зонах" також визначатиметься спільним рішенням державної та регіональної комісій з питань ТЕБ та НС.

"Це може бути одномоментне закриття всіх сфер або поступове обмеження певних сфер, які в конкретному регіоні призводить до спалахів хвороби", — заявив голова МОЗ Максим Степанов на засіданні.

Заборонятиметься відвідування закладів освіти у всіх зонах у разі, коли на самоізоляцію відправлено більше ніж 50% класів. Також рішення про закриття шкіл в "червоній зоні" буде прийматись державною та регіональною комісією спільно.

Читати також:
Жили у нелюдських умовах: на Київщині виявили групу нелегальних мігрантів з Китаю (відео)
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/kabmin-zminyv-umovy-podilu-zon-epidemnebezpeky/”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены


Загрузка...

СМАРТ-БЛОГИ