Де межа повноважень НАБУ?

Аби скоротити вступну лірику щодо благих намірів створення НАБУ та очікуваних від його роботи результатів хочеться зразу перейти до суті проблеми - бюджетних коштів, які стягуються з кишені платників податків.

Звісно, є різниця за що платити – за неякісний ремонт доріг чи гарно заправлену балаканину, але, на жаль, остання, та ще й з вуст Ситника, по факту, нічим не відрізняється від роботи того ж автодору.

Плітки про те, що НАБУ хоче самостійно здійснювати прослуховування телефонних розмов, ходять давно, міняючись з черговим скандалом: втратою таємної флешки, зірваній спецоперації ну і так далі. Такі промахи в роботі, особливо, що стосується витоку секретної інформації, дещо насторожують. Якщо розширити повноваження головного органу по боротьбі з корупцією, дозволивши знімати інформацію з телефону, то є велика ймовірність, що, «випадково», чиїсь особисті розмови (захищені Конституцією!) потраплять в мережу Інтернет.

В Україні вже є орган, який займається прослуховуванням задушевних розмов по телефону, це СБУ. І звісно, якщо платникам податків, за рахунок яких працівники правоохоронних органів отримують заробітну платню, надто принципово, хто їх  слухатиме – детектив чи оперативник, то більше питань немає.

Але якщо когось все ж таки хвилює питання, чому українські правоохоронці не можуть нормально співпрацювати і спільно протидіяти корупції, замість перетягування канату, то відповідь близько: чим більше шуму навколо твоєї персони, в нашому випадку – відомства, тим кращий ефект «виконаної роботи».

Для прикладу, ми мало не щодня чуємо, що в  НАБУ є купа професійних детективів та аналітиків, які можуть розслідувати злочини. Якщо вони, не прослухавши телефону, не можуть отримати докази вчинення злочину, то який сенс витрачати безліч грошей державного бюджету України на їх утримання.

І для надто вибагливих, які не вбачають жодних проблем в розширенні повноважень НАБУ: для того, щоб детективи могли окремо від СБУ прослуховувати телефони, потрібно встановити окреме спеціальне обладнання, вартість встановлення і обслуговування якого коштує чималі гроші. Аби відбити затрати, мобільні оператори піднімуть вартість своїх послуг відсотків на 20 мінімум, а враховуючи той факт, що ближчим часом запровадиться в Україні 4 G, мобільний зв’язок виросте ще на 20%. Тобто розраховуйте сплачувати вдвічі більше, аби НАБУ спокійно та безперешкодно могло вас прослуховувати!

Источник: Vse.Media

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены


Загрузка...

МАФИЯ АПК http://apkmafia.net - сайт о сельськохозяйственной мафии Украины во главе с Николаем Присяжнюком

МАФИЯ АПК http://apkmafia.net - сайт о сельськохозяйственной мафии Украины во главе с Николаем Присяжнюком
Горе-министр Агропромышленного Комплекса Украины Николай Присяжнюк войдет в историю нашей страны как самый бездарный и ничтожный государственный чиновник об этом наш сайт МАФИЯ АПК http://apkmafia.net и будет рассказывать народу Украины. Присяжнюк как никто раньше сумел в корне уничтожить самые огромные отрасли народного хозяйства, при этом доводя жителей страны практически до голодовки, только ради того, чтобы никто не смог конкурировать с его личным бизнесом.
Присяжнюк уже который год подряд дает урожаю сгнивать на элеваторах. Экспорт мог бы составлять более 30 млн. тон зерна, а вместо этого мы экспортируем в три раза меньше. Колоссальные потери несут все, кроме уважаемого МинАПК. Под его руководством в нынешней Украине продавать зерно могут только избранные кореша Присяжнюка. Среди нет всем известный Ахметов, с которым министр АПК дерибанят выручку на двоих.
Как никогда процветает присяжнюковский бизнес, - «ХлебИнвестбуд" — зеленый свет ему дают и АПК, и фитосанитарная служба страны, которой руководит родственичек Николая Присяжнюка — Вадим Симонов, эти и другие факты, а также ексклюзивные журналистские расследования Вы сможете прочитать на сайте МАФИЯ АПК http://apkmafia.net.
“Сельский” министр настолько замордовал Агропромышленный Комплекс Украины, что шансы на его восстановление просто никчемны.
Вместо того, чтобы возрождать, им же убитое животноводство, Присяжнюк прилаживает все усилия, чтобы упаковать Украину гнилым импортным мясом. Он настолько уверен в своей неприкосновенности, что не боясь, в открытую, травит наших людей некачественными продуктами.
Для своего обогащения Присяжнюк готов на все, даже оставить страну погибать голодной смертью, сайт МАФИЯ АПК http://apkmafia.net не даст им этого сделать. ОПГ Присяжнюка в отставку - вот наш девиз!


СМАРТ-БЛОГИ