Афера століття та як мер Львова Садовий у вишиванці продав комунальне майно Львова та обдурював людей

Хто вкрав половину Львова? Так це він- європейський мер Садовий Андрій Іванович. І краде він не сам а зі своїми подільниками, а вірніше подільницями – Інною Свистун та Геленою Пайонкевич. А якщо всі троє вдягнуть вишиванки то і красти стає легше, але зараз не про вишиванки. Тема «Афери століття», в якій ця трійця приймала безпосередню участь, розкрадання та незаконного виводу комунального нерухомого майна м.Львова набирає обертів. Майже кожен громадянин Львова знає що Садовий А.І. підкрадав Львів ще задовго до приходу на місце мера. Він дурив Львівян ще з часів «Галицьких інвестицій». Але згодом Андрій Іванович рвонув джекпот і став мером Львова і почалося… Починав красти Андрій іванович потрошки, але апетит прийшов під час їжі. За деякими даними з 2007 року по 2017 він вкрав, або сприяв вкраденню 66 обєктів комунальної власності, інші озвучують цифру 81 але їх насправді значно більше тому що інформацію має та приховує кума Садового Інна Свистун – начальник Управління комунальної власності Львівської міськради. Слід зауважити що всі приміщенняя вкрадені саме за «правління Сонцесяйного Андрія Івановича». Схема виведення снувало декілька, це оформлення через рішення судів та підставних осіб. На золоту жилу Садовий натрапив коли вступив у змову з власниками всім відомого розважально-харчового синдикату «Фест». Тут Андрій іванович зі своїми помічницями провели колосальну роботу. Практично кожне приміщення «Фесту» оформлено по рішенню суду яке є незаконним. Так Львів позбувся купи приміщень та підвалів в історичному центрі- це площа Ринок, дворик Бернардинів та багато-багато інших приміщень. Відбувалось це приблизно за такою схемою: 1. Андрій Іванович знайомить начальника УКВ з бізнесменами; 2. Начальник УКВ (з 2013 року це кума Садового Інна Свистун) разомз бізнесменами підшуковують цікаві приміщенн з переліку комунального майна, причому якщо майно в оренді то його звільняють, тобто виселяють орендарів; 3. Керівник юридичного департаменту Гелена Пайонкевич проводить роботу з виселення орендарів, та контролює підлеглих працівників з метою блокування позовної роботи з повернення приміщень. 4. Бізнесмени по підроблених документах оформляють право власності на себе. 5. Хепі енд. Однак хепі енд не стався через те, що злочинна схема стала відома громадськості і правоохоронцям. І тут в Садового постала інша задача -«Спасти рядового-Свистун», бо вона по-перше кума, по-друге вірна подільниця. Бо саме Інна свистун не вносила в реєстри нерухомого майна відомості про комунальне майно. Доречі в юридичному управлінні ЛМР є в штаті власні реєстратори, тому питаня внесення дани хв реєстри є лише питаням бажання Гелени Пайонкевич та Інни Свистут чи його відсутності. А не вносила з простої причини «а як його потім красти як все буде зафіксовано в реєстрі?», бо майно внесене в реєстр не крадеться.

Зважаючи на все викладене вище прошу правоохоронні органи- Прокуратуру, НАБУ, МВС, СБУ даний текст сприймати як повідомлення про злочин та відкрити кримінальні провадження відносно високопосадовців Львівської міської ради, причетних до «Афери століття» представників корпорації «Фест» та повернути приміщенн у власність м.Львова.

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены


Загрузка...

МАФИЯ АПК http://apkmafia.net - сайт о сельськохозяйственной мафии Украины во главе с Николаем Присяжнюком

МАФИЯ АПК http://apkmafia.net - сайт о сельськохозяйственной мафии Украины во главе с Николаем Присяжнюком
Горе-министр Агропромышленного Комплекса Украины Николай Присяжнюк войдет в историю нашей страны как самый бездарный и ничтожный государственный чиновник об этом наш сайт МАФИЯ АПК http://apkmafia.net и будет рассказывать народу Украины. Присяжнюк как никто раньше сумел в корне уничтожить самые огромные отрасли народного хозяйства, при этом доводя жителей страны практически до голодовки, только ради того, чтобы никто не смог конкурировать с его личным бизнесом.
Присяжнюк уже который год подряд дает урожаю сгнивать на элеваторах. Экспорт мог бы составлять более 30 млн. тон зерна, а вместо этого мы экспортируем в три раза меньше. Колоссальные потери несут все, кроме уважаемого МинАПК. Под его руководством в нынешней Украине продавать зерно могут только избранные кореша Присяжнюка. Среди нет всем известный Ахметов, с которым министр АПК дерибанят выручку на двоих.
Как никогда процветает присяжнюковский бизнес, - «ХлебИнвестбуд" — зеленый свет ему дают и АПК, и фитосанитарная служба страны, которой руководит родственичек Николая Присяжнюка — Вадим Симонов, эти и другие факты, а также ексклюзивные журналистские расследования Вы сможете прочитать на сайте МАФИЯ АПК http://apkmafia.net.
“Сельский” министр настолько замордовал Агропромышленный Комплекс Украины, что шансы на его восстановление просто никчемны.
Вместо того, чтобы возрождать, им же убитое животноводство, Присяжнюк прилаживает все усилия, чтобы упаковать Украину гнилым импортным мясом. Он настолько уверен в своей неприкосновенности, что не боясь, в открытую, травит наших людей некачественными продуктами.
Для своего обогащения Присяжнюк готов на все, даже оставить страну погибать голодной смертью, сайт МАФИЯ АПК http://apkmafia.net не даст им этого сделать. ОПГ Присяжнюка в отставку - вот наш девиз!


СМАРТ-БЛОГИ