Наших більшає. Ще троє вінничан пройшли у шоу «Голос країни»


  • Марія ЛЄХОВА
  • 1
Наших більшає. Ще троє вінничан пройшли у шоу «Голос країни»
  • На шоу «Голос країни» цієї неділі заспівало аж троє вінничан. Ми зібрали їх виступи у матеріалі.

Вінничани постійні учасники різних талант-шоу. Нині тривають сліпі прослуховування до 11 сезону Голосу країни. У позаминулому випуску до участі допустили дівчину з Погребища, а у минулому — двох вінничан та хлопця з Калинівки. Їх виступи далі у тексті.

Об этом сообщает Правда ЮА

Андрій Науменко виконав пісню «Sweet Child O’ Mine» гурту Guns N’ Roses. З перши нот судді кричали «круто». Першою повернулася Надя Дорофеєва. Згодом крісло повернув Олег Винник.

Хлопець потрапив у команду Дорофєєвої.

Молодий викладач вокалу Владислав Хохлан прийшов на шоу, щоб показати своїм студентам, що він може не тільки вчити музиці в аудиторіях, але й заворожити своїм голосом зіркових тренерів.

Влад Хохлан виконав пісню «Maybe I maybe you» гурту Scorpions. Він, як і Андрій Науменко, потрапив до команди Дорофєєвої.

Вікторія Гнатюк виконала пісню «У неба попросим» Tina Karol. До неї повернулися тренери Тіна Кароль та Олег Виник. Вікторія обрала команду Тіни Кароль і буде далі боротися за місце в шоу «Голос країни 11».


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Podii/nashih-bilshae-sche-troe-vinnichan-proyshli-u-shou-golos-krayini-11227406.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены


Загрузка...

СМАРТ-БЛОГИ