Бережіться! В українських магазинах знайшли небезпечні шоколадки - їх терміново вилучають з продажу

У Харкові в продажу знайшли небезпечні шоколадки виробництва Іспанії. У солодощах з насінням кунжуту виявили несанкціоновану речовину — оксид етилену, передають .

Об этом сообщает Стрелочник

Ласощі імпортувались в Україну іспанським виробником — Chocolates Torras SA, Ella Del Terri, постачальник — Trades SA, Barcelona.

У разі виявлення зазначеного вантажу в обігу оператори ринку зобов’язані звернутися в місцеві відділи та управління безпеки харчових продуктів та ветеринарної медицини, на території яких зареєстровано потужність. Зараз вся шоколадна продукція вилучена з роздрібного продажу.

До речі, це далеко не перший випадок, коли у виробах з кунжутом виявляють оксид етилену. У січні 2021 року в насінні кунжуту, які експортувалися з Індії в Україну через Нідерланди, був виявлений оксид етилену.

Для довідки

Окис етилену — алкилуючий агент; володіє дратівливою, сенсибілізуючою та наркотичною дією. Хронічний вплив окису етилену володіє мутагенним ефектом; IARC відносить окис етилену до групи 1, вважаючи доведеною його канцерогенність для людини.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/berezhitsia-v-ukrainskykh-mahazynakh-znaishly-nebezpechni-shokoladky--ikh-terminovo-vyluchaiut-z-prodazhu-365465.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены


Загрузка...

СМАРТ-БЛОГИ